MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

אריזה הובלה ופריקה איך עושים את זה נכון

כל מי שעבר דירה בחייו יודע שמדובר בתהליך שגוזל מאיתנו המון משאבים- גם פיזיים וגם נפשיים. אבל כל זה יכול להיחסך על ידי שירותי הובלות אריזה ופריקה, שבעצם לוקחים את רוב המשימות מהידיים שלכם ומאפשרים למעבר הדירה להיות חלק ופשוט ככל הניתן. אז מהם היתרונות של שירותים אלה? 

השיח הנפוץ על מעברי דירה ועל חברות הובלה וימי מעבר הוא שמדובר בימים ארוכים וקשים, ושקשה למצוא בעל מקצוע שהלקוחות יצאו ממנו מרוצים. במעבר דירה יש המון דברים שצריך לתכנן, לתאם ולקבוע. צריך להעביר כתובת, חשבונות, להתנהל מול הדיירים הנכנסים, היוצאים, בעלי דירה ועוד גורמים, וכל זאת תוך כדי שצריך לדאוג להעביר את כל החפצים שלכם לדירה החדשה. אבל לא כך הדבר! חברות הוגנות ומקצועניות של אריזה והובלה יכולות לעזור לכם להפוך את תהליך מעבר הדירה לנוח, פשוט וקל הרבה יותר משהוא היה בעבר.

למרות שישנם אנשים שבכל זאת בוחרים לקחת את המשימה המורכבת של ההובלה על עצמם, עדיין מרבית האנשים שיעברו דירה בחייהם יבחרו בשירותי הובלה. שירותי הובלה למעשה מגיעים ביום המעבר כדי למגן את הרהיטים שלכם ולהעמיס את הארגזים ושאר הציוד על רכב בגודל המתאים כדי להוביל לדירה החדשה, במקצועיות ששומרת על החפצים ובלי שצריך לשאת משקלים כבדים ולהתיש את עצמכם.

שירותי אריזה ופריקה, לעומת זאת, הם פחות נפוצים ומוכרים. חברות הובלה גדולות מציעות לרוב גם שירותים שמתחילים ונמשיך מעבר לזמן ההובלה עצמם. בעזרת צוות של החברה אורזים ביחד את החפצים בבית ביעילות ומקצועיות, ממגנים את כל הריהוט כמו שצריך ומכינים הכול לקראת יום המעבר. כשמגיעים לבית החדש הצוות מסייע גם בפריקה זריזה של הציוד וביצוע המטלה של סידור הבית החדש בכמה שעות בודדות.

מעבר דירה נתפס עבור רבים כמשימה מסורבלת, סיזיפית ומתסכלת, בשל המשימות, הבעיות הבלתי צפויות והבירוקרטיות הכרוכות במעבר. יש כיום מגוון רחב של חברות הובלה, שמטרתן לסייע בתהליך המורכב של מעבר הדירה. ככל שהזמנת הובלה תתבצע כמה שיותר מראש, ייחסך לכם כאב ראש, ותוכלו לבצע את המעבר בנוחות המקסימאלית.

איך לבחור את ההובלה?

אז איך נמצא חברת הובלה מתאימה, ומה חשוב לבדוק טרם הזמנת חברה שכזו? ראשית, חשבו באיזה משירותי חברת ההובלה משתמשים, האם מדובר רק בהובלה עצמה או האם מדובר גם באריזה ופריקה. האם יש לכם רהיטים כבדים או גדולים במיוחד שתרצו להעביר? האם יש לכם פסנתר או כלי נגינה גדול אחר שצריך להעביר? אם יש לכם כלים יקרי ערך, אם אתם גרים בקומה גבוהה מאוד, אם הרחוב שלכם לא נגיש לכלי הרכב של ההובלה – יש ליידע את החברה. דרישות מיוחדות, כמו מנוף או הובלת פסנתר הינן אפשריות אך דורשות התארגנות מיוחדת מצידכם ומצד חברת ההובלה.
לכל אלה השפעה הן על המחיר והן על סוג ההובלה שתצטרכו להזמין.  לאחר מכן, יש לחפש חברת הובלה מומלצת שמבצעת הובלות, אריזה ופריקה ולא חברה שמציעה הובלות בלבד.

בשלב השני מוסרים את כל הפרטים לחברת ההובלות, קובעים זמני אריזה, הובלה ופריקה לפי השירותים הנבחרים ומקבלים הצעת מחיר והקצאת צוות מתוך חברת ההובלות.

במידה ולוקחים שירותי אריזה צוות האריזה יעזור לכם למיין את כל החפצים בבית ולהחליט מה נשאר ומה לא עובר לבית החדש. בתום האריזה ההובלה תתבצע, לפי התאריך שנקבע מראש, ולאחר מכן פריקת החפצים בבית החדש.

חשוב מאוד לוודא לפני הזמנת הובלה שלחברת ההובלה שבחרתם יש את הכלים, הציוד והניסיון לבצע את הדרישות שלכם, ויש להימנע מראש מאי הבנות ובעיות בלתי צפויות מול החברה.
כמו כן, חברת הובלה מאזור מגוריכם תוזיל משמעותית את העלויות, משום שהדלק משוקלל בהצעת המחיר של ההובלה שביקשתם. מומלץ להזמין את חברת ההובלה הרבה זמן מראש, כדי שהמחיר לא יזנק ברגע האחרון. שימו לב – בחודשי הקיץ הובלת הדירות יקרה יותר באופן משמעותי.

איך תתכוננו כראוי למעבר הדירה

מעבר דירה עלול להתגלות עבור רבים כהליך מסובך ומלחיץ, אשר כולל שבועות של הכנות, חתימה על חוזים, ובנוסף גם הליך המעבר עצמו, אריזה הובלה ופריקה של כל תכולת הבית. על מנת להגיע מוכנים למעבר הדירה שלכם, כדאי כי תתחילו בתכנון והארגון של המעבר מוקדם ככל האפשר. רשמו לעצמכם את כלל המשימות שיש להשלים, והחליטו מראש על המועדים בהם יש להשלים כל משימה. לאחר מכן תוכלו לעבוד באופן מתודי ומאורגן תוך השלמת כל המשימות.

וודאו מראש כי יש בידכם ציוד מתאים לאריזת כל החפצים, אספו ארגזים, עיתונים ומסקנטייפ לחתימת הארגזים. חלק חשוב שמגיע טרם האריזה הוא סידור החפצים, ניקיונם ומיון מחודש של כלל הרהיטים והחפצים שאגרתם לאורך השנים. טרם מעבר דירה אנו אוהבים לגלות שיש ברשותנו חפצים שאנו לא צריכים יותר, והם יכולים להימסר לבית חדש או לחלופין ללכת למחזור. תחושה של ניקיון ומיון הינה נעימה ועושה טוב לעין וללב. החליטו אילו תרצו לשמור ולהעביר אתכם לדירה החדשה. הפחתת כמות החפצים שתקחו אתכם בזמן המעבר תסייע בצמצום בלאגן וגם בצמצום העלויות של אריזה הובלה ופריקה. את החפצים והרהיטים שאתם לא מעוניינים להעביר אתכם תדאגו למכור או למסור לתרומה לפני המעבר על מנת לחסוך בזמן.  

בשלב האריזה עצמו וודאו כי אתם אורזים ביעילות, כלומר ממלאים כל ארגז בחפצים מאותו הסוג שאמורים להגיע לאותו הארון או החדר. סמנו כל ארגז ורשמו עליו את החדר שאליו יש עליו להגיע ואת תחולתו, מה שיעזור בחסכון בזמן בשלב הפריקה והסידור בדירה החדשה. זכרו להודיע לספקי שירותים כמו חברות אינטרנט וטלפון על דבר המעבר ועדכנו אותם בדבר כתובתכם החדשה. 

בנוסף, שימו לב שהינכם מזמינים שירותי אריזה והובלה מקצועיים שישמרו ככל הניתן על הציוד שלכם. חברה מקצועית תארוז את הציוד שלכם בהתאם לערך שלו ולחומר ממנו הוא עשוי – ותשמור על ציוד שביר ועדין ועל חפצים ורהיטים גדולים. ואתם תוכלו להישאר רגועים ובראש שקט, כי כלל הרהיטים והחפצים שלכם יגיעו לביתם החדש בבטחה.

כשאתם בוחרים בשירותי הובלות אריזה ופריקה אתם בעצם מסתמכים על המומחיות שחברות אלה מביאות לשולחן. מובילים מקצועיים יודעים איך לטפל היטב בהובלה של פריטים שבירים, רהיטים כבדים ועוד. הם יודעים איך לארוז הכל כך שהחפצים יהיו מאובטחים ויגיעו אל הבית החדש בדיוק במצב שבו עזבו את הבית הישן. באופן זה אתם ממזערים את הסיכון לנזק במהלך תהליך ההובלה.

ההבדלים בין חברות הזמנת הובלה

קיים מגוון רחב של סוגי חברות, ויש לבצע סקר שוק מקיף לפני הבחירה. מומלץ לבחור את החברה לפי המוניטין שלה, ההיכרות וההסכמה עם הצרכים העיקריים שלך, הצעת המחיר והיקף הביטוח במקרה של נזק או אובדן רכוש.
גם עבור המגזר הציבורי קיימים סוגים רבים של חברות העוסקות בהובלה של משרדים, מוסדות וגופים שונים. פינוי דירה עבור נפטר היא גם משימה אפשרית, וקיימות חברות ייעודיות לכך.

אם תרצו המלצה להזמנת הובלה, חברת "מגה מקס" מתמחה בהובלת דירות מקצועית, בטוחה, מהירה ובשירות מעולה. היא בעלת פריסה רחבה בכל רחבי הארץ, ומתחייבת להוביל את תכולת הדירה בשלמותה לדירה החדשה. הם מטפלים גם בתהליך האריזה, שידוע כמסורבל ומתיש, מציעה פתרונות אחסון יצירתיים וציוד אריזה והובלה ברמה גבוהה ביותר. בנוסף, היא מבטחת את הציוד ומתחייבת למחירים הוגנים.

טיפים עבור פריקה והובלה בטוחה

כדי שפריקת הארגזים וההובלה שלהם תעבור בשלום, כדאי לבחור בחברת הובלות איכותית ואמינה שכבר הוכיחה את עצמה בעבר ושאתם יכולים לסמוך עליה. היעזרות בחברת הובלות אמינה תחסוך לכם דאגות מכיוון שפועלים מנוסים יתקתקו את המעבר בשבילכם. הם ידעו איך להעביר את כל הציוד במהירות וביעילות במשאית וגם איך להסיע אותו בצורה בטוחה הישר לבית החדש שלכם.

טיפ נוסף שיכול להקל עליכם מאוד הוא לתאם ציפיות מראש עם חברת ההובלה. ככל שתכינו את החברה והפועלים טוב יותר לקראת מה שמצפה להם, הם ידעו לקראת מה הם מגיעים, מה עליהם לסחוב ואילו פריטים יקרי ערך יש שיש צורך להיזהר עליהם במיוחד. כך, ייחסכו הפתעות מיותרות ותוכלו ביום המעבר עצמו להתפנות לעיסוקים בדברים נחוצים אחרים.

יתר על כן, זכרו בעת האריזה לארוז בנפרד פריטים יקרי ערך ולסמן היטב את הארגזים שיכילו אותם. ארזו אותם היטב וודאו מראש שהפועלים מכירים את הארגזים הללו.

כמה עולים שירותי אריזה והובלה?

המחיר של שירותי אריזה והובלה משתנה והוא נד בין טווח רחב של מחירים. הגורמים המשפיעים על המחיר הם כמות הציוד, המרחק בו תתבצע ההובלה, האם מדובר בציוד גדול באופן מיוחד או שביר, והאם נדרשים שירותי מנוף כדי להוריד או להעלות את הציוד למשכנו החדש.

למה כדאי לשכור את שירותיה של חברה מקצועית לאריזה הובלה ופריקה 

אתם בטח יודעים שאחד המשאבים החשובים ביותר הוא זמן, בטח כשמדובר במעבר דירה. אריזת בית שלם יכולה להיות משימה מאוד ארוכה שמתפרסת על פני שעות וימים ארוכים. כשאתם בוחרים בשירותי אריזה מקצועיים אתם חוסכים לכם את הזמן הזה שיכול להיות מושקע במשימות אחרות שקשורות למעבר או לחיי היומיום. למעבר דירה יש גם דרישות פיזיות, כמו טעינה ופריקה של רהיטים וארגזים כבדים. אם אתם רוצים להוריד את זה מהגב שלכם (גם מטאפורית וגם מילולית), פנייה לחברה מקצועית להובלה ופריקה תוכל להקל עליכם. הנוחות היא לא רק פיזית- היא גם רגשית. מעבר דירה יכול להיות קצת כאוטי, ובעלי מקצוע שידאגו להכל יאפשרו לכם להתמקם טוב יותר בבית החדש. השקט הנפשי שיגיע עם הידיעה שכל החפצים שלכם נמצאים בידיים טובות הוא בעל ערך רב. שכירת שירותיה של חברה מקצועית המתמחה באריזה הובלה ופריקה של תכולת דירות היא צעד חכם מאוד במהלך מעבר הדירה שלכם. הדבר קודם כל יהווה פתרון נוח מאוד עבורכם, שכן תוכלו להעביר את התכנון והביצוע של חלק ניכר מן המשימות המלחיצות לאנשי מקצוע. אותם אנשי מקצוע הם מנוסים ומומחים בתחומם, ולכן יבצעו את העבודה באופן מהיר ויעיל ביותר. זכרו, שבחירת חברת פריקה והובלה היא אחד הדברים שישפיעו באופן ישיר על איכות מעבר הדירה שלכם ולכן לא כדאי להתמהמה ומומלץ לסגור עם החברה כמה שיותר מוקדם, כדי שתהיו בטוחים שהחברה פנויה וזמינה ביום ובשעות שמתאימות לכם. לבסוף, נציין שעל אף שמדובר בהשקעה כלכלית נקודתית- בסוף זה יחסוך לכם בטווח הארוך. אם זה כי כל החפצים שלכם יגיעו שלמים, ואם זה כי תשקיעו את הזמן שיתפנה לכם בעבודה- מדובר בבחירה משתלמת. כדאי לשכור את שירותיה של חברה מנוסה ואמינה כמו מגה מקס הובלות, על מנת להבטיח כי המעבר שלכם יתנהל על הצד הטוב ביותר.

שירותי הובלות אריזה ופריקה, כמו של מגה מקס הובלות, יכולים להקל עליכם באופן משמעותי במעבר דירה. מטיפול מומחה ברהיטים שלכם ועד לחיסכון בזמן- מדובר בהשקעה נבונה.

חברת מגה מקס מספקת שירותי אריזה והובלה לאורך שנים, ואנשי המקצוע שלנו הינם מומחים ומקצועניים שעוסקים בתחום שנים רבות. אנו מבטיחים הובלה ואריזה מהירות, יעילות שישאירו איתכם עם טעם של עוד.

MEGAMAX היא חברת הובלות מקצועית שמבצעת הובלות, אריזה ופריקה לפי צורך הלקוח, וגם מתמקצעת בהובלות פסנתרים במקרה הצורך. לחברה צוות מקצועי שידאג לחפצים שלכם מהרגע הראשון ועד האחרון, ויבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

קרטונים במחיר מבצע!!!

לרכישת קרטונים במחיר מיוחד ללקוחותינו לחצו על הכפתור

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

מחירון שירותים כללי

מידע כללי על מחירי שוק ההובלות, כדי שתוכלו לקבל הערכה של מחיר ההובלה הצפוי לכם

הובלת דירת 1-2 חדרים

₪600-1200

הובלת דירת 2-3 חדרים

₪ 1000-2500

הובלת דירת 3-4 חדרים

₪ 2000-3000

הובלת דירת 4 חדרים

₪ 3000-4000

הובלת דירת 5 חדרים

₪ 3000-5000

הובלת דירת 6 חדרים

₪ החל מ-4000

הובלת דירת 7 חדרים

₪ החל מ-5000

התקשרו עכשיו