MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

הובלה בשרון עם חברה מקצועית ואמינה

עוברים דירה או משרד באזור השרון? קונים רהיט חדש ללא שירות הובלה? מחפשים שירותי הובלה שיקלו עליכם, ולא יסבכו את העניינים? הגעתם למקום הנכון.

 בין אם במעבר דירה או משרד ובין אם בהעברה קטנה, אנשים רבים מוצאים את עצמם לא פעם ולא פעמיים מתלבטים אם לוותר על הסרבול הכרוך בהובלת ציוד גדול ממקום למקום, ופשוט למכור את רוב הקיים ולקנות רהיטים חדשים שיגיעו לביתם על ידי החנות. עם זאת, לרוב מדובר בהוצאה גדולה שלרוב אינה משתלמת, ונוסף על כך העול שבהרכבת דירה כמעט מאפס. 

שירותי הובלה הינם שירות חשוב ומשמעותי, והוא אחד הגורמים המכריעים אם מעבר הדירה ייזכר כחוויה קשה וארוכה, או דווקא כחוויה חיובית ונעימה. הובלה בשרון אינה צריכה להיות קשה ומסובכת.

מעבר ליום ההובלה עצמו, אריזה ומעבר של דירה היו תהליך ארוך שכולל בין היתר סידור וארגון של תכולת הבית, החפצים והרהיטים, היפטרות מחפצים ישנים או בלויים שצברתם לאורך השנים. ניקיון יסודי וסדר משמעותי בחפצים שלכם מסייע גם למצב הנפשי, ומעבר דירה הוא הזדמנות טובה לעשות כן.

מסיבה זו בדיוק קיים הקונספט של חברת הובלה. היא מתאימה להובלות גדולות, להובלות במעבר דירות ארעי, להובלות קטנות ואף לאכסנה בין לבין, ועל הדרך חוסכת דאגה אחת מראשם של מי שבלאו הכי טרודים בשינוי בחייהם. חברת מגה מקס הובלות מתמחה בהובלות במרכז ובפרט בהובלות בשרון להן אתם זקוקים, וידועה בשירות אדיב, מקצועי, יעיל ומהיר.

שירות הובלה בשרון הוא די מבוקש, הן בשל האוכלוסייה הרבה המתגוררת באזור והן בשל תחלופת הדירות התדירה המאפיינת את המרכז ככלל ואת אזור זה בפרט. לכן, כשיודעים כי נצרך שירות מעין זה, מומלץ ליצור קשר עם חברת ההובלה ולתאם עם המובילים תאריך מתאים כמה שיותר מוקדם, על מנת להבטיח שהחברה אכן תהיה פנויה לתת לכם שירות בזמן המתאים. בנוסף, מומלץ לקבוע את התאריך בטווח זמן שישאיר לכם כמה ימים למקרים בלתי מתוכננים וכדי שההובלה לא תתרחש בלחץ.

שירותי הובלה בשרון – שמירה קפדנית על הרהיטים והחפצים שלכם

מי מאיתנו לא שמע על חפצים ורהיטים שנסדקו, נשרטו או נפגמו בצורה כזו או אחרת במהלך מעבר דירה? הדבר הזה לא חייב לקרות גם לכם. שירותי הובלה בשרון שעובדים בצורה מקצועית יבטיחו כמה שפחות נזק לציוד היקר שלכם. חברת הובלה מקצועית תוביל ותארוז את הציוד לפי ההנחיות הנדרשות, ותוודא שכל ציוד שביר או עדין יועבר בצורה הנכונה והטובה ביותר.

בנוסף לכך, כשהינכם סוגרים שירותי הובלות מול חברה, שימו לב שמדובר בחברה מקצועית שחותמת מולכם על טפסי ביטוח לחפצים שלכם. חברה המכבדת את עצמה מחויבת לבטח את החפצים והרהיטים יקרי הערך שלכם. הדבר אינו רק עבור החברה, אלא כמובן שגם עבורכם הלקוחות, והוא יבטיח מעבר קל יותר, בלב שקט. 

והכי חשוב – למה לשים לב כשמזמינים הובלה?

אמנם כשמזמינים שירות הובלה בשרון מחברת הובלות טובה ומומלצת, אפשר לסמוך עליה שתעשה את העבודה כמו שצריך. עם זאת, יש כמה דברים שמומלץ לשים לב אליהם על מנת למנוע בלגאן גם לאחר סיום ההובלה. ראשית, אם יש חפצים יקרי ערך שחשוב לכם לדעת היכן הם נמצאים עבור השקט הנפשי, כדאי לכם לוודא את מיקומם באריזות עם תחילתן. שנית, אם חשוב לכם לבצע חלוקת ארגזים לפי אנשים על מנת לשמור על סדר, כדאי לדאוג לחלוקת החפצים מבעוד מועד. כך, ובצירוף מקצועיות המובילים ומהירות האריזה, ההובלה תתקיים על הצד הטוב ביותר ואתם תהיו רגועים ומרוצים.

חברת מגה מקס הובלות הינה חברה המתמחה בהובלות באזורים שונים בארץ, וגם הובלות בשרון. לחברה מובילים מקצועניים ויסודיים העובדים בתחום שנים רבות. אנשי המקצוע של החברה יבטיחו לכם מעבר דירה שקט, איכותי, ושתצאו מרוצים הן משירותי האריזה וההובלה והן מהמחיר והיחס האנושי שתקבלו.

כאמור, מעבר דירה אינו דבר קל, והוא עלול לקחת הרבה זמן ולשאוב אנרגיות. לכן, חסכו מעצמכם ימים קשוחים ומעבר דירה מסובך, סגרו עוד היום את שירותי החברה עבור הובלה בשרון והבטיחו לעצמכם מעבר דירה איכותי, מקצועי, מהיר ונוח, שייזכר כחוויה חיובית לאורך זמן.

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

קרטונים במחיר מבצע!!!

לרכישת קרטונים במחיר מיוחד ללקוחותינו לחצו על הכפתור

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

מחירון שירותים כללי

מידע כללי על מחירי שוק ההובלות, כדי שתוכלו לקבל הערכה של מחיר ההובלה הצפוי לכם

הובלת דירת 1-2 חדרים

₪600-1200

הובלת דירת 2-3 חדרים

₪ 1000-2500

הובלת דירת 3-4 חדרים

₪ 2000-3000

הובלת דירת 4 חדרים

₪ 3000-4000

הובלת דירת 5 חדרים

₪ 3000-5000

הובלת דירת 6 חדרים

₪ החל מ-4000

הובלת דירת 7 חדרים

₪ החל מ-5000

התקשרו עכשיו