MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

הובלות בחולון

הובלה היא תמיד סימן של התחלה חדשה. מעבר הדירה יכול להפוך מחוויה לחוצה ומלחיצה לשינוי מרענן ושמח שיעבור בקלות ובאווירה טובה. כדי שזה יקרה, רק צריך להתחיל את התהליך מספיק זמן מראש, ולבחור בחברת הובלות מקצועית ואיכותית שתוכלו לעבור אתה בראש שקט ולסמוך עליה לחלוטין כמו חברת מגה מקס הובלות.  בין אם אתם מעבירים תכולת דירה כסטודנטים בעיר, כמשפחה שעוברת דירה, או שאתם רק צריכים הובלה של מוצר חשמלי או רהיט חדש שקניתם לבית. וכמו תמיד בחיים, הכול תלוי בגישה. מתהליך מלחיץ או אפילו מבהיל כמו שהרבה אנשים נוטים להתייחס אליו, ההובלה יכולה להפוך למשהו משמח ונעים, אם רק יודעים מראש את כל הפרטים ומתכוננים אליה נכון. אז קבלו את המדריך המלא על הובלות בחולון. במאמר זה רכזנו עבורכם טיפים של מומחי החברה, כדי לעבור הובלות בחולון בצורה הטובה ביותר.

לפני הכול, כדי לחסוך במחיר, מומלץ לעבור דירה בתאריכים שאינם נופלים על עונת השיא של ההובלות, שהיא כידוע הקיץ. בין אם מדובר על הובלות סטודנטים או על הובלות רגילות, בעונת הקיץ תחלופת המגורים בארץ כולה ובאזור המרכז בפרט היא הגבוהה ביותר ולכן המחירים עולים בהתאם. אז אם אתם יכולים להקדים לאביב או להמתין קצת לסתיו, זה מומלץ. החורף הוא גם לא מועד אופטימלי, כי לא נעים להיתפס עם חפצים יקרי ערך, מוצרי חשמל וקרטונים בשיא הגשם. 

בנוסף לכך, אם אתם סטודנטים במכון הטכנולוגי בחולון או במוסד אקדמי אחר וזקוקים להובלת סטודנטים, חשוב שתאתרו מראש חברה שיכולה להעביר את הציוד שלכם במסגרת הובלה קטנה, וכך למזער את המחיר. ההובלה הקטנה היא הובלה ברכב מסחרי או בטנדר, כלומר לא במשאית הענק המוכרת מההובלות הרגילות, הצוות המוביל הוא מצומצם ולכן המחיר המתאפשר נמוך משמעותית. 

תשתדלו להעביר ברכב הפרטי ובעזרת משפחה וחברים את כל מה שאפשר בעצמכם כמו בגדים, ציוד לימודי וכן הלאה, ולהשאיר למובילים רק את מה שבאמת הכרחי כמו מיטה או מקרר. חשוב לציין שלא כל חברת הובלות מתמחה בהובלות קטנות, ויש לאתר חברה שהיא מצד אחד מקצועית ומספקת לכם מובילים איכותיים שיבצעו עבודה טובה, ומצד שני מאפשרת הובלות קטנות.

מיון ואריזה

אם אתם עושים הובלות בחולון של דירה בת מספר חדרים ומעבירים חפצים רבים, חשוב מאוד להשקיע בשלב המיון והאריזה. לפני הכול מומלץ למסור הלאה חפצים ובגדים שלא בשימוש, וכך להתרענן ולהקל על התהליך. סמנו בבירור על כל ארגז לאיזה חדר בדירה החדשה הוא מיועד וכך תחסכו הרבה זמן ומאמץ במיון וסידור בדירה החדשה. אז שיהיה בהצלחה.

בקטנה או בגדולה?

לפני הכול חשוב להבין אם אתם זקוקים להובלה קטנה או רגילה, כי מדובר על הובלות שונות לחלוטין עם מחירים שונים לחלוטין. הובלה קטנה היא הובלה של חפץ או רהיט אחד גדול ואופיינית למצב של רכישת פריט לבית או למעבר דירה של סטודנטים שמובילים מעט ציוד. לכן הרבה פעמים קוראים לה גם "הובלת סטודנטים". 

הובלה קטנה מצריכה רכב קטן יותר וצוות מצומצם ולכן העלויות שלה נמוכות משמעותית. שימו לב שהרבה מחברות ההובלה הגדולות בכלל לא מבצעות הובלות קטנות ולכן חשוב למצוא חברת הובלות שמסוגלת להוביל את הציוד שלכם במחיר אטרקטיבי, ויחד עם זאת מדובר על חברה מקצועית ומנוסה שתשמור על הציוד היקר שלכם ותוביל אותו בבטחה.

הובלות בחולון רק עם חוזה וביטוח

בין אם מדובר על הובלה רגילה או קטנה, תמיד חותמים על חוזה עבודה מקיף הכולל גם פוליסת ביטוח. החוזה צריך להכיל בתוכו את כל הפרטים החשובים כמו תאריך, שעות, פיצוי בגין איחור לא צפוי וכמובן את פרטי הביטוח. 

המקצועיות קובעת

ביום ההובלה אתם מפקידים את כל תכולת הבית שלכם כולל ריהוט, מוצרי חשמל, חפצים יקרים וציוד שאספתם במשך שנים בידיהם של המובילים. לכן כל כך חשוב לעבוד עם אנשים אמינים שידעו להתייחס לכך בכבוד הראוי ובמקצועיות רבה. 

מקרר שנושאים אותו בזווית לא נכונה עלול להיהרס לתמיד, רהיט שפורק והורכב באופן לא מקצועי יחרוק ויאכזב למשך שנים רבות, חפץ אמנות שנחבט יינזק באופן שלא ניתן לתקן וכן הלאה. לכן הובלות בחולון מבצעים רק עם חברת הובלות רצינית, בעלת צוות מובילים מקצועי, איכותי ומנוסה כמו חברת מגה מקס הובלות.

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

קרטונים במחיר מבצע!!!

לרכישת קרטונים במחיר מיוחד ללקוחותינו לחצו על הכפתור

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

מחירון שירותים כללי

מידע כללי על מחירי שוק ההובלות, כדי שתוכלו לקבל הערכה של מחיר ההובלה הצפוי לכם

הובלת דירת 1-2 חדרים

₪600-1200

הובלת דירת 2-3 חדרים

₪ 1000-2500

הובלת דירת 3-4 חדרים

₪ 2000-3000

הובלת דירת 4 חדרים

₪ 3000-4000

הובלת דירת 5 חדרים

₪ 3000-5000

הובלת דירת 6 חדרים

₪ החל מ-4000

הובלת דירת 7 חדרים

₪ החל מ-5000

התקשרו עכשיו