MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

הובלות ברעננה ובאזור השרון

בין אם המעבר נמצא באזור השרון ואתם זקוקים לשירותי הובלות ברעננה, או בכלל המעבר דורש מכם להגיע לדרום או צפון הארץ, בכדי להימנע מאי נעימויות ולפתוח את דרככם בביתכם החדש בדרך הטובה ביותר, "מגה מקס הובלות" מאפשרת לכם ליהנות ממעבר פשוט וקל שיחסוך מכם המון זמן ותסכול ובסופו של יום גם כסף. לפעמים כשחושבים על מעבר דירה מתקרב, מקבלים פיק ברכיים, סחרחורת ולחץ. אך למען האמת, אם מקבלים מראש את כל המידע ונערכים בהתאם, יום ההובלות יכול להפוך לחוויה קלה ונינוחה שתעבור בכיף. אז אם אתם עוברים דירה בשרון ורוצים לחסוך לחץ ועוגמת נפש מיותרת, קבלו את המדריך המלא בתחום הובלות ברעננה ובאזור השרון מאת מומחי מגה מקס הובלות.

מומלץ להתחיל להיערך להובלה כחודשיים שלושה מראש ולא ברגע האחרון. הזמן הזה יאפשר לכם לחפש בנחת את חברת ההובלות שלכם, למיין ולארוז את החפצים בצורה נכונה. כשמחפשים חברת הובלות חשוב למצוא חברה מקצועית בעלת ניסיון רב עם סוגי ההובלה שאתם צריכים. 

הובלת מקרר שונה מאוד מהובלת כספת, שולחן סנוקר, פסנתר או חפצי אמנות. לכל אחד מהחפצים ערך כלכלי רב, לעיתים גם ערך רגשי, ואתם בוודאי רוצים שהמובילים יעשו עבודתם נאמנה ויובילו את החפצים בבטחה אל יעדם החדש. על מקצועיות החברה ניתן ללמוד בעיקר מהמלצות אישיות ומשיחות עם לקוחות מרוצים.

חשוב לדעת שרק לאחר שנציג החברה מבקר בביתכם, סוקר את כל התכולה ואת תנאי השטח ומבין מה היקף העבודה והאם יש צורך בעזרים מיוחדים דוגמת הובלת מנוף, אז הוא יכול לתת לכם הצעת מחיר אמתית וסופית.

מיון, אריזה והכנות אחרונות

מעבר דירה, בכל עונה בשנה, זו הזדמנות פז לעשות מיון יסודי של החפצים והבגדים שלכם. אם תשמרו על הכלל שכל מה שלא נמצא בשימוש כבר עונה שתיים פשוט עובר הלאה למישהו שכן זקוק לו, תזכו להתרענן באמת. 

לאחר המיון עוברים לסידור ואריזה. חשוב מאוד להצטייד בטוש שחור עבה ולסמן בבירור על כל ארגז מה תכולתו ומה המיקום המדויק שלו בבית החדש. פעולה זו תחסוך לכם זמן רב בשלב הפריקה. 

שימו לב להיערך מראש עם כמות מספקת של טושים, מסקינטייפים וארגזים, אתם ממש לא רוצים להיתקע ברגע האחרון ולבלות את הלילה שלפני הובלות ברעננה בחיפוש אחר חומרי אריזה במקום בהתארגנויות האחרונות. כדאי מאוד לארוז תיק עם חפצים אישיים ליומיים שאחרי המעבר, זה מאוד יקל עליכם בהתחלה, וכמובן שגם שתייה ונשנושים תמיד מתקבלים בברכה.

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

קרטונים במחיר מבצע!!!

לרכישת קרטונים במחיר מיוחד ללקוחותינו לחצו על הכפתור

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

מחירון שירותים כללי

מידע כללי על מחירי שוק ההובלות, כדי שתוכלו לקבל הערכה של מחיר ההובלה הצפוי לכם

הובלת דירת 1-2 חדרים

₪600-1200

הובלת דירת 2-3 חדרים

₪ 1000-2500

הובלת דירת 3-4 חדרים

₪ 2000-3000

הובלת דירת 4 חדרים

₪ 3000-4000

הובלת דירת 5 חדרים

₪ 3000-5000

הובלת דירת 6 חדרים

₪ החל מ-4000

הובלת דירת 7 חדרים

₪ החל מ-5000

התקשרו עכשיו