MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

הובלות ברעננה

בעת מעבר דירה אנו נאלצים להתעסק עם המון בירוקרטיה ואינפורמציה כגון הגדרת העברת דואר, רכישת אריזות, רכישה של חומר מגן על פריטים שבירים, שינוי כתובת המגורים ועוד. לעיתים, כאשר אנחנו מבצעים המון פעולות במקביל וצריכים לזכור המון מידע, אנו דווקא נוטים לשכוח – דבר שהופך את תהליך מעבר הדירה למסורבל ומייאש.

הובלות ברעננה, כמו גם הובלות אחרות ברחבי המרכז, אולי נראות כדבר מובן מאליו. הרי מה בסך הכל קורה- זוג מחליט על מעבר דירה, מזמין חברת הובלות, והוקוס פוקוס, הם עברו להשתקע בעיר אחרת. האמת היא שבפועל, מאחורי הקלעים, עלולה להתרחש דרמה שלמה אם לא עושים זאת בצורה נכונה. אם הזוג לא ישקיע מאמץ ומחשבה בחיפוש אחר חברת הובלות מתאימה, הוא עלול למצוא את עצמו עם רהיטים שבורים וארגזים שאבדו בדרך ליעד החדש. חברת מגה מקס ניצבת לשירותכם בדיוק כדי להימנע ממצב כזה.

מעבר באופן עצמאי – האם זה כדאי?

בכדי לבצע את המעבר לביתכם החדש בצורה יעילה ובאופן עצמאי ישנם מספר דברים שאתם צריכים לקחת בחשבון. תחילה, עליכם לפנות זמן, כלומר תצטרכו לקחת מספר ימי חופש מהעבודה בכדי לבצע את האריזות עצמן. כידוע, זמן שווה כסף ולכן כבר כאן מדובר על הפסד כספי וכל זאת לפני שהתחלתם את המעבר עצמו.

לאחר מכן, תצטרכו לרכוש או למצוא מספר רב של קרטונים איכותיים שבאמצעותם תוכלו לאכלס את הפריטים השונים בדירה, לסמן אותם ולפרוק בבית החדש. בנוסף, זכרו כי ישנו הצורך להוביל באופן מסוים את כל הקרטונים ולכן תזדקקו לכלי רכב גדול בעל נפח להטענת הקרטונים השונים. 

ישנם אנשים שמבצעים את המעבר באופן עצמאי אך לרוב מדובר על תהליך שדורש המון זמן מאתנו, מקשה עלינו במהלך העבודה שלנו ובסופו של דבר גם לרוב עולה לנו הרבה יותר ממה ששיערנו בהתחלה.

סוגי הובלות

הובלות ברעננה הן למעשה כותרת גדולה עבור מגוון רחב של סוגי הובלות. הנפוצה והאינטואיטיבית מכולן היא כמובן הובלת דירה, אך חשוב להדגיש כי זו לא האופציה היחידה. הובלה יכולה להיות שימושית גם עבור העברה נקודתית של פריט יקר ערך, או של חפץ גדול וכבד משקל. גם בהובלות שכאלו חשוב לוודא שאתם בוחרים בעלי מקצוע אחראיים ומנוסים.

הובלה, מעבר דירה, שינוע רהיטים, או איך שלא תרצו לקרוא לזה- המשותף לכולם הוא שזו לא משימה קלה. המשימה הזו תקבל אלמנט נוסף של מורכבות אם מדובר בהובלה באזור המרכז. עם זאת, אנחנו כאן כדי להגיד שגם לתושבי רעננה מגיע להנות משירות טוב ואיכותי. הובלות ברעננה יכולות להיעשות באותה מידת יעילות כמו שנעשות בכל אזור אחר בארץ, וזה תלוי אך ורק בבחירת החברה המתאימה לביצוע המשימה. אז אם אתם מחפשים חברת הובלות הפועלת כבר שנים באחריות וביעילות, פנו אלינו.

כיצד בוחרים חברת הובלות ברעננה?

כשאתם בוחרים חברת הובלות, כאמור, אתם צריכים לעשות עבודה מקדימה. בסופו של יום החברה מתעסקת עם הדברים היקרים לכם ביותר, הן כלכלית והן סנטימנטלית. לפיכך כדאי לבדוק שהחברה אמינה ומומלצת. אין חכם כבעל נסיון, ועל כן כל המלצה אנושית שתשמעו על בחרה רק תעיד כי בחרתם באנשי המקצוע המתאימים. מלבד זאת, כדי לחסוך זמן וטעויות, כדאי לוודא שהחברה פועלת ביעילות, במהירות ובמקצועיות. כך תבטיחו לעצמכם מעבר דירה קליל, עם ראש שקט להתאקלם בסביבה החדשה שבחרתם.

דרך זאת הינה הפשוטה ביותר כאשר אתם עוסקים עם חברה מקצועית ואחראית שתשמור על חפציכם ותעביר אותם למקום המיועד להם באופן קל ובטוח. "מגה מקס הובלות" מבצעת אריזה, סימון ופריקת מוצרים ביעדם המבוקש בכל חלקי הארץ. הובלות ברעננה, בבאר שבע, בקרית שמונה בתל אביב ועוד. 

צוותנו המיומן הינו בעל ניסיון של שנים בתחום ההובלות, ואנו מבטיחים לספק שירות אדיב, אמין ומקצועי לכל אורך הדרך.

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

קרטונים במחיר מבצע!!!

לרכישת קרטונים במחיר מיוחד ללקוחותינו לחצו על הכפתור

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

מחירון שירותים כללי

מידע כללי על מחירי שוק ההובלות, כדי שתוכלו לקבל הערכה של מחיר ההובלה הצפוי לכם

הובלת דירת 1-2 חדרים

₪600-1200

הובלת דירת 2-3 חדרים

₪ 1000-2500

הובלת דירת 3-4 חדרים

₪ 2000-3000

הובלת דירת 4 חדרים

₪ 3000-4000

הובלת דירת 5 חדרים

₪ 3000-5000

הובלת דירת 6 חדרים

₪ החל מ-4000

הובלת דירת 7 חדרים

₪ החל מ-5000

התקשרו עכשיו