MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

הובלות קטנות בנתניה ובאזור השרון

סטודנטים באזור השרון שעוברים דירה בנתניה, או תושבי העיר שרוכשים פריט חדש כבד לבית כמו רהיט או מוצר חשמלי, באופן טבעי מחפשים הובלות קטנות בנתניה שיתבצעו באופן איכותי מקצועי ואמין, ובמחיר המשתלם ביותר. מומחי חברת מגה מקס הובלות המבצעת הובלות מקצועיות קטנות וגדולות, מספרים על כל מה שצריך לדעת בשביל לצלוח את המשימה בהצלחה ובשקט נפשי. 

הובלות קטנות ורגילות מה ההבדל?

הובלות רגילות של תכולת דירה יכללו ציוד רב מאוד, המון ארגזים בכל מיני גדלים, רהיטים מסוגים שונים, מכשירי חשמל ועוד, ולכן יצריכו את משאית ההובלות הענקית המוכרת לכולנו, וצוות גדול של סבלים שיעמיס, יקשור, ולאחר מכן גם יפרוק את הציוד. 

הובלות קטנות לעומת זאת של פריט אחד או שניים, מתבצעות ברכב קטן יותר כמו לדוגמה בטנדר, והנהג גם יבצע את ההובלה ואולי ייעזר בסבל נוסף. לכן מטבע הדברים העלויות של הובלה קטנה נמוכות באופן משמעותי לעומת הובלה רגילה ולכן כה חשוב לאתר חברה שמסוגלת לתת מענה זה באופן מקצועי ובמחיר משתלם ומתאים. 

מכיוון שהובלות קטנות הרבה פעמים מתבצעות על ידי סטודנטים שמעוניינים להעביר רק פריט אחד כמו מיטה או ארון, הן מכונות לעיתים גם הובלות סטודנטים. אם אתם סטודנטים שנמצאים בתחילת הדרך ורוצים לחסוך עלויות, אנו ממליצים לכם מצד אחד לארוז ולהוביל בעצמכם את כל הפריטים הקלים דוגמת בגדים, ספרים, מחשב, מערכת וכן הלאה אך מצד שני לא לחסוך בשירותי הובלה כשמדובר על ריהוט כבד כמו מיטה, ארון או מקרר, מכיוון שחבל לסכן את הגב שלכם. השאירו זאת למומחים בעלי הניסיון והציוד המתאים.

הובלות קטנות בנתניה: הפרטים הקטנים

כמו בכל תחום של שירות מקצועי, גם בתחום של הובלות קטנות בנתניה חשוב מאוד לעבוד עם חוזה עבודה חתום המכיל את כל הפרטים שחשובים לכם כמו לדוגמה התאריך, השעות ופרטי הביטוח. בשום מצב, בין אם מדובר על הובלה קטנה או גדולה, אין לוותר על פוליסת ביטוח, שהיא ההגנה היחידה שלכם במקרה של תקלה שעלולה לגרום לנזק לרכוש שלכם. שימו לב שביטוח תקף הוא חלק משגרת העבודה בכל חברה מקצועית ואמינה.

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

קרטונים במחיר מבצע!!!

לרכישת קרטונים במחיר מיוחד ללקוחותינו לחצו על הכפתור

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

מחירון שירותים כללי

מידע כללי על מחירי שוק ההובלות, כדי שתוכלו לקבל הערכה של מחיר ההובלה הצפוי לכם

הובלת דירת 1-2 חדרים

₪600-1200

הובלת דירת 2-3 חדרים

₪ 1000-2500

הובלת דירת 3-4 חדרים

₪ 2000-3000

הובלת דירת 4 חדרים

₪ 3000-4000

הובלת דירת 5 חדרים

₪ 3000-5000

הובלת דירת 6 חדרים

₪ החל מ-4000

הובלת דירת 7 חדרים

₪ החל מ-5000

התקשרו עכשיו