MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

הובלות קטנות בנתניה

הובלות קטנות הן הובלות של רהיט, מוצר חשמלי אחד או פריט בודד אחר. הובלות קטנות שונות מאוד מהובלות רגילות מפני שהובלת תכולת דירה כוללת כמות גדולה של  ארגזים, רהיטים ומוצרי חשמל ומצריכה משאית גדולה וצוות גדול. הובלה קטנה לעומת זאת מתבצעת ברכב קטן יותר כמו טנדר וכוללת צוות קטן מאוד של אדם אחד או שניים. אז אם אתם מחפשים הובלות רגילות או הובלות קטנות בנתניה, הגעתם למקום הנכון, כי אנו בחברת מגה מקס הובלות מתמחים בשני סוגי ההובלות, ונשמח מאוד לעמוד לשירותכם. הובלות נתניה מתאימות לא רק לתושבי נתניה, אלא גם למי שגר בקרבת נתניה כגון קיבוצים ומושבים ורוצה לעבור דירה לכל יעד אחר בארץ. במגה מקס הובלות תוכלו להתאים את סוג ההובלה שמתאימה לכם ובזמן שהכי נוח לכם, בין עם זאת דירה או משרד קטן לכל מקום בארץ. הצוות המהימן והאחראי יעשה את ההובלה שלכם במסירות ובטיחות כדי להבטיח מעבר מהיר, נוח וקל עבורכם ובני משפחתכם.

איך נדע כמה קרטונים נצטרך למעבר?

לפני שאתם מתחילים לחפש בית עסק העושה הובלות נתניה, כדאי שתעברו על כל תכולת הבית שלכם ותכינו רשימה מפורטת של הכל.

זה יקל עליכם בשלב יותר מאוחר, כאשר תצטרכו לארוז את הכל בקרטונים, לפי הרשימה שיצרתם תוכלו לדעת איפה לשים דברים שבירים למשל.

לאחר שיצרתם את הרשימה, יש לכם אינדיקציה כמה קרטונים תצטרכו ואם אתם מתקשים במציאת קרטונים, ניתן לבקש מחברת ההובלות שירותי קרטונים.

האם אנו יכולים לסמוך על המובילים עם דברים שבירים?

הציוד המקצועי הנדרש בהובלה הקטנה משתנה מהובלה להובלה, ותלוי בתנאי השטח כמו מספר הקומות, קיומה של מעלית וגודלה, הנתיב שדרכו המובילים צריכים לעבור, וגם גודלו ואופיו של הפריט שאותו יש להוביל. כאשר תנאי השטח מחייבים זאת, אם לדוגמה הקומה גבוהה ללא מעלית או שהמוצר כבד וגדול במיוחד, יש צורך בהובלת מנוף. 

במקרה של פריטים מיוחדים כמו בהובלת פסנתר או הובלת כספת, חשוב מאוד לוודא שצוות המובילים מקצועי, מנוסה ומיומן בסוג הובלה זה. משקלו העצום של הפסנתר והיותו כלי נגינה עדין ויקר מאוד הופכת את תהליך הובלתו למשימה מורכבת המצריכה מומחיות מיוחדת. 

גם הכספת בעלת המשקל הכבד, והמנגנון העדין שעלול להיפגם כתוצאה מטעות כלשהי, מצריכה ציוד מיוחד כמו עגלת נשיאה וניסיון רב מאוד. לכן במקרה של הובלות קטנות בנתניה ובכל הובלה אחרת, חשוב מאוד לוודא שחברת ההובלות היא בעלת המקצועיות והציוד הדרוש לסוג ההובלה הספציפי, לסכם מראש את כל פרטי ההובלה ורק אז לצאת לדרך. הרכוש שלכם יקר ערך עבורכם, ברגע שבחרתם לעבוד עם החברה, כל רכושכם הופך גם ליקר ערך עבור צוות המובילים. הצוות המקצועי ידאג להעביר את כל התכולה שלכם בזהירות ובטיחות יתרה, וידע למנוע נזקים פוטנציאליים או כל פגיעה ברכושכם. לפני שאתם מתחילים בהובלות נתניה, תבררו עם חברת ההובלות על ביטוח הניתן על התכולה בעת המעבר מיעד אחד לאחר.

האם הובלות נתניה מתאימות לכל אחד?

בוודאי שכן, בין אם אתם סטודנטים החיים בנתניה וצריכים להעתיק את מגוריכם למרכז לצורך לימודים או זוג שרק התחתן, במקרה ואתם לא צריכים מעבר בית אלא מעבר משרד, תוכלו באותה קלות להשתמש בהובלות נתניה לכל יעד. או משפחה קטנה שצריכה לעבוד מנתניה ליעד אחר לכל צורך, הובלות נתניה זה הפתרון בשבילכם לכל דבר. תוכלו לעשות את המעבר לבית החדש במהירות, ללא לחץ וללא כל דאגה, במן שהכי נוח ומתאים לכם בשבוע. והכי חשוב הוא שתוכלו להיות רגועים, כי הרכוש שלכם נמצא בידיים טובות, אמינות ומקצועיות שישמור על הרכוש שלכם היטב.נאותם השירותים מוצעים לכל הלקוחות בלי יוצא מן הכלל, כך שאם אין לכם כבית עסק את הזמן לאריזה, יש צוות שיעשה זאת בשבילכם. כל השירותים שמוענקים לכלל הלקוחות החברה, מוענקים מתוך רצון להקל על הלקוחות כמה שיותר בעת מעבר ממקום למקום.

הובלות לסטודנטים

אם אתם סטודנטים באזור השרון ועוברים לדירה חדשה בנתניה, אתם לבטח זקוקים להובלה קטנה. הובלת סטודנטים כוללת בדרך כלל פריט מרכזי אחד כמו מיטה או ארון, שכן לסטודנטים שנמצאים בתחילת הדרך יש ממילא רכוש וציוד מועט מאוד המאפשרים להם לשמור על ניידות וקלילות. את כל יתר הציוד כמו מחשב, קלסרים, תכולת הארון וכן הלאה, הסטודנטים דואגים להוביל בעצמם, על מנת לחסוך בהוצאות. לכן את ההובלה הקטנה נהוג לכנות גם הובלת סטודנטים.

מגה מקס הובלות היא חברת הובלות איכותית שמעניקה שירות מותאם אישית לקהל הלקוחות שלה. בין השירותים שהחברה מציעה ניתן לכלול גם שירותי הובלות קטנות בנתניה. החברה מעניקה שירותי הובלות לסטודנטים שרוצים ללמוד בנתניה ורוצים לשכור בעיר דירה. כאשר עושים הובלות קטנות לסטודנטים חשוב לשים לב שאנחנו בוחרים להוביל את כל מה שאנחנו צריכים ורק את מה שאנחנו צריכים. חשוב לוודא שתנאי ההובלה יסוכמו בנינו ובין חברת ההובלה מראש בטלפון כך שאיכות ההובלה תהיה גבוה הרבה יותר.

 הובלות של מקרר

הובלות קטנות בנתניה יכולות להיות הובלות של מקרר. כאשר אנחנו עוברים לדירה חדשה אנחנו צריכים להוביל את המקרר שלנו למקום המגורים החדש שלנו. אם אנחנו רוצים להעביר מקרר מרחק קצר בתוך אותה העיר אנחנו יכולים לשוכר חברת הובלה מקצועית שתוביל לנו אותו. גם אם אנחנו קנינו מקרר חדש ואנחנו רוצים להעביר את המקרר הישן שלנו לחברים או קרובי משפחה חברת הובלה מקצועית תוכל לסייע לנו בכך.

הובלות מכונת כביסה

הובלות קטנות בנתניה יכולות להיות גם הובלות של מכונת כביסה. כאשר אנחנו מתחדשים ומשדרגים את מכונת הכביסה שלנו לדגם חדש יותר אנחנו יכולים להביא את מכונת הכביסה הישנה שלנו לחברים טובים או בני משפחה. בשביל שנוכל להוביל בקלות את מכונת הכביסה חשוב לשכור חברת הובלה איכותית שתהיה אחראית בשבילנו על ההובלה. חשוב לוודא עם המובילים שהם יכולים לבצע את ההובלה ולקבוע איתם תאריך ושעה לביצוע העבודה מראש.

בסופו של דבר הובלות קטנות יכולות לסייע לנו מאוד במגוון מצבים בחיים. כאשר אנחנו רוצים לשדרג את איכות החיים שלנו ואת עיצוב הבית שלנו אנחנו לא חייבים לקנות סלון חדש מהחנות. אנחנו יכולים פשוט לקנות סלון יד שניה במצב חדיש מאנשים אחרים ולשכור מובילים שיובילו לנו את הסלון החדש שלנו הביתה. חשוב שההובלה תהיה מקצועית וייחודית וחשוב שההובלה תהיה בטוחה. אם אנחנו רוצים לוודא שההובלה באמת מקצועית אנחנו צריכים לוודא שלחברת ההובלות יש ביטוח.

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

קרטונים במחיר מבצע!!!

לרכישת קרטונים במחיר מיוחד ללקוחותינו לחצו על הכפתור

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

מחירון שירותים כללי

מידע כללי על מחירי שוק ההובלות, כדי שתוכלו לקבל הערכה של מחיר ההובלה הצפוי לכם

הובלת דירת 1-2 חדרים

₪600-1200

הובלת דירת 2-3 חדרים

₪ 1000-2500

הובלת דירת 3-4 חדרים

₪ 2000-3000

הובלת דירת 4 חדרים

₪ 3000-4000

הובלת דירת 5 חדרים

₪ 3000-5000

הובלת דירת 6 חדרים

₪ החל מ-4000

הובלת דירת 7 חדרים

₪ החל מ-5000

התקשרו עכשיו