MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

הובלות קטנות ברחובות

המעבר לדירה החדשה ידרוש מכם למצוא חברת הובלות אמינה, מקצועית ובעלת מחירים אטרקטיבים. עם זאת, כאשר תבצעו "חיפוש" זריז ברחבי האינטרנט, תופתעו לגלות שישנן הרבה חברות שמציגות את אופן שירותיהן כמקצועי ואמין – חשוב לרדת לפרטים הקטנים במקרים האלו ולהבין באמת עם מי אתם הולכים לעבוד.
בין אם החלטתם להשכיר חברת הובלות קטנות ברחובות או חברה גדולה ומוכרת שתעזור לכם לבצע את העברת הדירה מעיר אחת לאחרת, חשוב לקבל אינדיקציה נכונה ואמיתית לגבי טיב השירות. בסופו של יום, מדובר על הפריטים החשובים לכם וכמובן עמידה בלוח זמנים.

אז איך להתחיל בתהליך הסינון?

חברה מומלצת ומוכרת – חשוב לבחור בחברה מוכרת ומומלצת על ידי חברים ומכרים, או בפורומים של אתרי אינטרנט. כמו כן, ניתן לבקש חוות דעת של לקוחות לשעבר של החברה, אשר יסייעו לכם להיות בטוחים כי שירותיה טובים ואמינים.
בנוסף, שימו לב כי את החברה אותה בחרתם ישנם הרישיונות המתאימים – חברת הובלה מקצועית עובדת באופן מסודר ונדרשת להחזיק ברישיון מוביל. מסמך זה מעיד על קיומו של רישיון נהיגה במשאית או ברכב כבד אחר, אישור לחנייה עבור רכב ההובלה, וכן על היות החברה בעלים של מתקנים וציודים העומדים בתקני ודרישות החוק. כמו כן, רישיון זה מעיד כי מדובר בחברה מפוקחת ובטיחותית.

מעבר לכך, קביעת לוחות הזמנים ועמידה בהם עלולה להיות קריטית ולהגדיל את העלויות אם ישנו איחור מצד המוביל. לכן, כאשר אתם מבצעים את החיפוש אחר חברת הובלות חשוב להתחיל כמה חודשים לפני ההובלה, ולקבוע תאריך מבעוד מועד עם החברה המתאימה. חשוב לדעת כי חיפוש אחר חברת הובלות ברגע האחרון, ובייחוד בתקופת הקיץ בה אנשים רבים עוברים דירה, אינו מומלץ. זאת מאחר שקיים סיכוי גבוה שמרבית החברות המומלצות כבר יהיו תפוסות, ובסופו של דבר אתם עלולים להתפשר על איכות חברת ההובלות.

סדר וארגון זה שם המשחק

זכרו, כאשר אתם בוחרים חברת הובלות קטנות בנתניה או כל חברה אחרת, מומלץ לוודא שאתם מודעים למחיר מראש ויש לכם הצעה מנוסחת וברורה – אם גם אתם מחפשים חברה אמינה ומקצועית, אנו ב"מגה מקס הובלות" מזמינים אתכם להתרשם מאלפי ביקורות שנכתבו עלינו מלקוחותינו באתר האינטרנט שלנו.

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

קרטונים במחיר מבצע!!!

לרכישת קרטונים במחיר מיוחד ללקוחותינו לחצו על הכפתור

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

מחירון שירותים כללי

מידע כללי על מחירי שוק ההובלות, כדי שתוכלו לקבל הערכה של מחיר ההובלה הצפוי לכם

הובלת דירת 1-2 חדרים

₪600-1200

הובלת דירת 2-3 חדרים

₪ 1000-2500

הובלת דירת 3-4 חדרים

₪ 2000-3000

הובלת דירת 4 חדרים

₪ 3000-4000

הובלת דירת 5 חדרים

₪ 3000-5000

הובלת דירת 6 חדרים

₪ החל מ-4000

הובלת דירת 7 חדרים

₪ החל מ-5000

התקשרו עכשיו