MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

הובלות קטנות בתל אביב

תל אביב, עיר הסטודנטים והצעירים, מלאת ההתרחשויות מסביב לשעון, מתאפיינת גם בתחלופת דיור גבוהה ביותר, במיוחד בדירות שכורות לצעירים. אז אם אתם מחפשים הובלות קטנות תל אביב, אספנו למענכם ממומחי מגה מקס הובלות, את כל הכללים שיוצרים הובלה איכותית ומהירה במחיר המשתלם ביותר.

דווקא עכשיו כשהקיץ נגמר והחגים מאחורינו, זה הזמן הטוב ביותר לעשות הובלות קטנות בתל אביב. לא כולם יודעים, אבל בחודשי הקיץ הביקוש להובלות בכל רחבי הארץ ובתל אביב בפרט עולה בצורה כל כך משמעותית, שמחירי ההובלות פשוט מזנקים. ולכן מי שיכול לדחות את ההובלה לעונות המעבר, שהן גם נוחות יותר מבחינת מזג אוויר, עושה בחכמה. אז מה באמת צריך לדעת לגבי הובלות קטנות ואיך נערכים ליום ההובלה בצורה הטובה ביותר? המידע לפניכם.

מהן הובלות קטנות תל אביב

חשוב להבין שהובלות קטנות שונות מאוד מהובלות רגילות. הובלות קטנות הן הובלות של פריטים בודדים כשאומרים הובלות קטנות מתכוונים להובלה של פריט אחד או שניים, בשונה מהובלה של תכולת דירה שלמה. אם הובלות רגילות מתאפיינות בציוד רב מאוד, ריהוט, מכשירי חשמל, ארגזים רבים וכן הלאה, שמצריכים משאית גדולה וצוות גדול, הרי שהובלות קטנות מתבצעות ברכב קטן יותר כמו לדוגמה טנדר או רכב מסחרי ועל ידי צוות קטן יותר, נהג הרכב הוא הסבל ולעיתים מצטרף אליו סבל נוסף בהתאם לצורך. לכן עלויות ההובלה יורדות בהתאם. 

  ישנם שני מצבים בהם אנשים זקוקים להובלות מסוג זה: האחד הוא בעת קניית מוצר כלשהו לבית המצריך הובלה, והשני הוא במקרה של הובלות סטודנטים. מכיוון שסטודנטים מטבע הדברים בדרך כלל אינם מחזיקים רכוש וציוד רב, וכאשר הם זקוקים להובלה משמעות הדבר היא הובלת רהיט כמו מיטה או ארון, הובלות קטנות מכונות גם הובלות סטודנטים. סטודנטים באופן טבעי נמצאים בתחילת החיים, במצב דל תקציב ובשאיפה לשמור על פרקטיות ומינימליסטיות מבחינת צבירת חפצים. לכן אם אתם סטודנטים שעוברים דירה בתל אביב, מומלץ שתעבירו בהובלה בתשלום רק את הפריטים שבאמת אין ברירה כמו לדוגמה ארון או מיטה, ואת יתר החפצים שלכם כמו מחשב אישי, ציוד לימוד ובגדים, תעבירו בעזרת חברים. יחד עם זאת הובלות קטנות מתבצעות פעמים רבות גם במקרים של קניית פריט חדש או מיד שנייה לבית כמו רהיט גדול שחיפשנו זמן רב או מכשיר חשמלי כבד שאותו יש להוביל למקומו החדש. לכן אנשים רבים זקוקים להובלות מסוג זה בהזדמנויות שונות וכדאי להכיר את התחום וליהנות מהובלה מקצועית במחיר הוגן.

כך תחסכו את ההוצאה הגדולה שבהזמנת הובלה רגילה ותסתפקו בהובלה קטנה המתבצעת על ידי רכב קטן יותר וצוות קטן יותר. הנהג בהובלה כזו בדרך כלל עובד גם כסבל או כאחד משני הסבלים ובאופן טבעי המחיר נמוך משמעותית. כמו כן חשוב לברר שהחברה שאתם פונים אליה אכן מבצעת הובלות קטנות ולהבהיר את סוג ההובלה שלכם כדי לקבל הצעת מחיר מתאימה ולחסוך זמן ואי הבנות.

איך מוצאים הובלה איכותית ומשתלמת?

ראשית חשוב לאתר חברה שמתמחה בהובלות קטנות או בהובלות קטנות וגדולות גם יחד, כלומר חברה המחזיקה רכבים מתאימים ומסוגלת לשלוח צוות מצומצם לעבודה מהירה. אחרת העלויות שיידרשו לביצוע המשימה יהפכו גבוהות ובלתי הגיוניות. יחד עם זאת חשוב לוודא שמדובר בחברת הובלות מנוסה ומקצועית שתיתן לכם שירות אמין. 

שימו לב שגם כאשר מדובר על הובלות קטנות תל אביב, יש לעבוד רק עם חוזה עבודה חתום ועם פוליסת ביטוח שתגן על רכושכם היקר מפני כל נזק שעלול לקרות. חוזה העבודה צריך לכלול בתוכו את כל הפרטים החשובים שסיכמתם עם המוביל כמו יום ושעת ההובלה, הפיצוי שיינתן לכם במקרה של איחור לא סביר מצד המובילים וכאמור גם פרטי הביטוח. אז שיהיה לכם יום הובלות קליל, נעים ובטוח.

איך נערכים?

מומחי מגה מקס הובלות מספרים שעם היערכות נכונה יום ההובלות יכול לעבור דווקא בכיף ובקלילות. כשמדובר על הובלות רגילות מומלץ להתחיל לארוז מספיק זמן מראש ולהיערך עם מספיק חומרי אריזה כמו קרטונים, טוש שחור ומסקינטייפ. כדאי להכין מראש תיק עם חפצים אישיים ליום ההובלה שישמש אתכם גם בדירה החדשה ביום יומיים הראשונים. וכשמדובר על הובלות קטנות בתל אביב שתייה, נשנושים מפנקים וכמובן חיוך תמיד עוזרים.

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

קרטונים במחיר מבצע!!!

לרכישת קרטונים במחיר מיוחד ללקוחותינו לחצו על הכפתור

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

מחירון שירותים כללי

מידע כללי על מחירי שוק ההובלות, כדי שתוכלו לקבל הערכה של מחיר ההובלה הצפוי לכם

הובלת דירת 1-2 חדרים

₪600-1200

הובלת דירת 2-3 חדרים

₪ 1000-2500

הובלת דירת 3-4 חדרים

₪ 2000-3000

הובלת דירת 4 חדרים

₪ 3000-4000

הובלת דירת 5 חדרים

₪ 3000-5000

הובלת דירת 6 חדרים

₪ החל מ-4000

הובלת דירת 7 חדרים

₪ החל מ-5000

התקשרו עכשיו