MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

הובלת דירה בתל אביב

מעברי דירה במרכז הארץ, ובמיוחד בתל אביב, הם משימה לא פשוטה שמציבה בפנינו אתגרים רבים. תהליך חיפוש דירה בפני עצמו יכול להיות מתיש, ולאחר מכן ההתמודדות עם אריזה של כל התכולה והעברתה למקום חדש יכולה להיות מבהילה. לשם כך, מומלץ להיעזר בחברה שמספקת שירותי אריזה והובלה בתל אביב, וכך ליהנות משקט נפשי וממעבר רגוע וחלק.

מעבר לבית חדש פירושו לקבל הרבה החלטות בפרק זמן קצר מאוד. מבחירת הרהיטים החדשים והטובים ביותר וכלה בבחירת תאריך המעבר הנכון. מספר המטלות יכול להיות רב ומלחיץ ויחד עם זאת גם בחירת חברת ההובלות המתאימה ביותר עבור התפקיד.

עם אלפי חברות הובלה מקומיות ובין-עירוניות הממוקמות ברחבי הארץ, לא חסרות אפשרויות וההיצע בשוק מדינת ישראל גובר על הביקוש. לכן, חשוב לשאול את השאלות הנכונות לפני שתעסיקו חברת הובלות לתפקיד.

אם אתם מחפשים חברה המבצעת אריזה והובלה בתל אביב כדאי להכיר את מגה מקס הובלות, חברה המתמחה בהובלות עם ניסיון של שנים רבות. ברשותנו כלי רכב יעודיים להובלות, המתאימים לכל אזור, כולל כלי רכב קטנים המתאימים לתוואי שטח עירוני וצפוף במיוחד. אנו דואגים למצוא פתרונות הגעה גם למקומות בעלי כניסה מסובכת או למקומות בהם אין מספיק מרחב לעמוד עם משאית ההובלות

בין אם אתם מחפשים הובלת דירה בתל אביב, רמת גן או כל אזור אחר במרכז הארץ, בכדי שתוכלו לבחור את החברה המתאימה ביותר לצרכים הספציפיים שלך, הנה שלוש שאלות שכדאי לשאול את חברת ההובלה.

  1. האם יש לחברה ניסיון בהעברת החפצים הספציפיים שלכם? הקפידו לשאול את חברת ההובלות האם יש להם ניסיון בטיפול בסוג הרהיטים והחפצים הספציפיים שלכם. לדוגמה, אם אתם עוברים לבניין דירות רב קומות, בית עירוני עם מספר קומות (ומדרגות) או לעיר גדולה, כדאי שתבררו האם לחברת ההובלות ניסיון עם סוג המעבר. על שירות ההובלות להיות מסוגלים להתמודד עם כל מה שעולה בדרכם – כלומר מגבלות חניה, מדרגות תלולות ובניינים ללא מעליות, פתחים קטנים וכדומה .
  2. האם ישנו ביטוח על חפצים שנפגעו בזמן המעבר? לפני שתמסרו את הדברים שלכם, תרצו לוודא שחפציכם מכוסים במקרה של תקלה במהלך המעבר. בין אם אתם עוברים מעבר לרחוב או ברחבי הארץ, חברת הובלות מקצועית  צריכה לספק לכם אפשרויות כיסוי במקרה של נזק בעת המעבר.
  3. האם ישנן המלצות וביקורות? לא הייתם מעסיקים עובד מבלי לבדוק את העבר התעסוקתי שלו, אז למה שתשכרו חברת הובלות בלי לבקש אחר הביקורות וההמלצות שלהם? לפני שאתם מפקידים את חפציכם בקשו המלצות ונציג חברת ההובלה אמור להיות מסוגל לספק לכם את כל המידע הדרוש.

כמובן שבכדי לקבל את ההמלצות והביקורות הכי נכונות ואמיתיות, תמיד מומלץ ליצור קשר עם חברים או שכנים שכבר השתמשו בשירותיה וביצעו הובלת דירה בתל אביב, או בכל מקום אחר בארץ – בצורה זאת תדעו כי אתם עובדים עם אנשי מקצוע אמינים ואיכותיים.

מבטיחים לשמור על החפצים שלכם

אחת הסיבות שכדאי להיעזר בשירותי האריזה שלנו היא ההקפדה על בטיחות לקראת ההובלה. אנו יודעים לבצע את תהליך האריזה במהירות וביעילות, תוך הקפדה על שמירה על החפצים שלכם כך שיגיעו ליעדם החדש בבטחה ובמצבם המקורי. בחברתנו משתמשים בציוד אריזה מקצועי שמגן מפני פגיעות, נזקים ושברים.

בנוסף, אנו מחזיקים צוות מקצועי ומיומן שמבצע את האריזה וההובלה באופן האפקטיבי והמהיר ביותר. בעוד שעבורכם פעולות אלו יכולות לגזול הרבה זמן ואנרגיה, אנו מתחייבים לארוז בצורה יעילה ומהירה, וכך לחסוך לכם זמן יקר וטרחה מרובה. אנו מתייגים את הארגזים שלכם ודואגים לארוז אותם בצורה חכמה, כך שיהיה קל לפתוח ולפרוק אותם בחדרים הייעודיים להם בבית החדש.

כל תהליך ההובלה מתבצע בזריזות האפשרית, אך מבלי להתפשר על הזהירות הדרושה, כדי שלא ייגרם נזק לחפצים. מלבד הובלת דירות אנו מבצעים גם הובלות לבתי עסק ולמשרדים

שירות אישי ללא פשרות

הצוות שלנו מצטיין במענה שירותי ואדיב, ואנו מתחייבים להיות קשובים לבקשות הלקוחות שלנו. תוכלו לבקש מאיתנו לפרוק רהיטים במקומות ספציפיים בבית החדש, כך שלא תצטרכו בעצמכם לגרור אותם ממקום למקום אחרי שההובלה תסתיים. לסיכום, תהליך אריזה והובלה בתל אביב יכול להיות פשוט וקל כאשר מפקידים אותו בידי אנשי מקצוע.

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

קרטונים במחיר מבצע!!!

לרכישת קרטונים במחיר מיוחד ללקוחותינו לחצו על הכפתור

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

מחירון שירותים כללי

מידע כללי על מחירי שוק ההובלות, כדי שתוכלו לקבל הערכה של מחיר ההובלה הצפוי לכם

הובלת דירת 1-2 חדרים

₪600-1200

הובלת דירת 2-3 חדרים

₪ 1000-2500

הובלת דירת 3-4 חדרים

₪ 2000-3000

הובלת דירת 4 חדרים

₪ 3000-4000

הובלת דירת 5 חדרים

₪ 3000-5000

הובלת דירת 6 חדרים

₪ החל מ-4000

הובלת דירת 7 חדרים

₪ החל מ-5000

התקשרו עכשיו