MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

קרטונים למעבר דירה

כבר הבנתם שאתם רוצים לעבור לבית חדש, אך אתם לחוצים בזמן ואין לכם כוח להתחיל לחפש קרטונים למעבר דירהמגה מקס הובלות פה בדיוק בשביל זה, לעזור לכם במעבר הכי נוח וקל, בלי לשבור את הראש בחיפושים אחר קרטונים. בין אם זה מתוך אידיאולוגיה או אי רצון לנבור ליד פחים כדי למצוא את הקרטונים שישמשו אתכם במעבר לדירתכם החדשה. בחברה תוכלו לקבל שירות קרטונים, שיעזור לכם משמעותית בזמן שתשקיעו בחיפוש אחר קרטונים וכך תוכלו לגשת ישר לאריזה.

כאשר אתם מחליטים על צעד ענק כמו מעבר דירה, חשוב לדעת לארגן רשימה של כל התכולה והרכוש שלכם. רשימת התכולה שלכם חשובה לכם כי זה הרכוש שלכם, ואתם תרצו לדעת שהחברה בה בחרתם תכבד את רכושכם ואתכם. כאשר תסיימו את הרשימה כולה, לצוות יהיה יותר קל לארוז הכל ולקטלג את הקרטונים למעבר דירה נוח יותר. זה יקל עליכם בזמן פריקת כל הקרטונים, ותדעו מה נמצא ואיפה, מבלי לשבור את הראש או לבזבז זמן מיותר כדי לארגן את הבית החדש.

אומנם הרבה אנשים מקלים ראש בזה, אך אותה רשימה חיונית לשלב יותר מאוחר כאשר תצטרכו לארוז את כל החפצים שלכם. וזאת הסיבה בדיוק שחייבים קופסאות קרטון לאריזה, אם אינכם יודעים היכן למצוא קופסאות קרטון, תוכלו להזמין את השירות במגה מקס הובלות. מעבר לשירותי הובלות לכל יעד ברחבי הארץ, החברה מציעה ללקוחות את האפשרות לרכוש את הקרטונים כדי להקל עליהם בעת מעבר.

כשמגיע הזמן למעבר שלכם, תמצאו המון חברות המספקות לא רק שירותי הובלות, אלא גם שירותי אריזה ופריקה. כדאי לקחת בחשבון את השירות הזה בעת המעבר שלכם מכיוון שחברות הובלות בדרך כלל אינן אחראיות לנזק בתיבות שתארזו בכוחות עצמכם.

 עבור חלק מהאנשים, הסיכון לנזק נמוך מההוצאות של אריזות מקצועיות. אחרים פשוט מעדיפים לטפל בחפציהם בכוחות עצמם, וכל זאת כחלק מתהליך צמצום החפצים והפריטים שצברו במהלך השנים ואינם זקוקים להם עוד.

 בין אם החלטתם על אריזה בכוחות עצמכם או באמצעות חברה מסוימת, אין ספק שישנה חשיבות עצומה עבור קרטונים למעבר דירה. מעבר לכך שמדובר על מקום אחסון נוח שבאמצעותו תוכלו להעביר את החפצים שלכם ליעדכם החדש, תוכלו לתייג כל קרטון בצורה איכותית ולרשום עליו את כל הפריטים הנמצאים בו – באופן זה תדעו בדיוק היכן עליכם לפרוק את הקרטון מבלי ללכת לאיבוד בתוך כל התהליך.

מגה מקס הובלות היא חברת הובלות איכותית שמתמחה בהובלת דירות ובתים באזור המרכז. בין שאר השירותים שהחברה מספקת ניתן לכלול מתן ארגזי קרטון למעבר דירה ללקוחות שלה. כאשר אנחנו עוברים דירה אנחנו צריכים לשים לב איך אנחנו אורזים את הבית שלנו ושאנחנו אורזים אותו באופן יעיל וזהיר. האריזה יכולה לשמור על החפצים האישיים שלנו והיא יכולה לאפשר לנו להפוך את מעבר הדירה שלנו להרבה יותר פשוט וקל.

ארגזי קרטון למעבר דירה – למה חשוב לשים לב במעבר דירה?

ארגזי קרטון למעבר דירה יכולים לאפשר לנו לעבור דירה ביתר קלות. כאשר אנחנו עוברים דירה אנחנו צריכים לשים לב להרבה מאוד פרטים שונים. מעבר הדירה שלנו יכול להיות פשוט יותר כאשר אנחנו שמים לב לאופן שבו אנחנו אורזים את הבית שלנו. אריזת בית צריכה להיות עניינית וממוקדת מאוד. אריזת הבית שלנו יכולה לאפשר לנו להתחיל את החיים שלנו באופן פשוט ושמח יותר. חשוב שהאריזה תכלול אריזה של כל החפצים שלנו ושאת החפצים העדינים אנחנו אורזים כך שהם לא ישברו.

קופסאות קרטון לאריזה – יתרונות 

חברת מגה מקס הובלות היא חברת הובלות מצוינת במרכז בארץ והשרון. בין השירותים שהחברה מספקת ניתן לכלול סיפוק של קופסאות קרטון לאריזה לשם מעבר דירה. לשירות זה יש הרבה מאוד יתרונות. היתרונות בכך שחברת ההובלות מספקת לנו קופסאות אריזה הם שכך יכול להיות לנו קל יותר לעבור דירה ולארוז את כל החפצים האישיים ותכולת הבית הפרטי שלנו. כאשר אנחנו אורזים את הבית שלנו אנחנו צריכים לעבוד באופן יעיל. חשוב שהאריזה שלנו תהיה יעילה כי כך היא תיקח לנו פחות זמן ואיכות האריזה תהיה גבוה יותר. קופסאות קרטון לאריזה יכולות לסייע לנו ליהנות ממעבר דירה קל יותר. חשוב מאוד שמעבר הדירה שלנו יהיה קל ופשוט כי זה יכול לאפשר לנו לפתוח פרק חדש בחיים שלנו באופן חלק וטוב יותר. כאשר אנחנו אורזים את הבית שלנו חשוב מאוד לבחור לארוז אותו באופן חכם. האריזה באופן חכם של הבית שלנו תאפשר לנו ליהנות ממעבר דירה חלק יותר. ככל שמעבר הדירה שלנו יהיה קל יותר כך יהיה לנו קל יותר להתאקלם בבית החדש שלנו.

בסופו של דבר חשוב מאוד לשים לב איך אנחנו אורזים את הבית שלנו. כאשר אנחנו אורזים את הבית שלנו כדאי לנו למיין את החפצים שלנו ולהחליט מה אנחנו רוצים לשמור ומה אנחנו רוצים להעביר הלאה או לזרוק. באופן כללי כמעט תמיד עדיף למסור הלאה חפצים שאין לנו במקום לזרוק אותם כי אז אנחנו ממחזרים ושומרים על איכות הסביבה.

קופסאות קרטון לאריזה – למי זה מתאים?

קופסאות קרטון לאריזה יכולות להתאים לכל מי שרוצה לעבור דירה. אם אנחנו רוצים לעבור דירה אנחנו יכולים ליהנות ממעבר קל יותר אנחנו חייבים שיהיו לנו הרבה מאוד אריזות קרטון. אריזות אלו יכולות לסייע מאוד למשפחות, לרווקים, לסטודנטים ולאימהות חד הוריות. האריזות קרטון הופכות את האריזה לקראת מעבר הדירה להרבה יותר קל והרבה יותר פשוט. חשוב מאוד לבחור לארוז את הבית שלנו מהר ולא לגרור את אריזת הבית הרבה מאוד זמן.

האם קופסאות קרטון כאלה מתאימות רק למעבר דירה?

שירות קרטונים למעבר דירה אומנם מיועד לבתים, אך ניתן לספק שירות קרטונים למעבר משרד בנוסף ובמידת הצורך, בין אם זאת הובלה של דירה, משרד או בית עסק קטן שניתן לארוז את החפצים במהירות וקלות. השירות נועד כדי להקל על כלל הלקוחות, ולהנגיש פתרון מהיר וקל עבור הלקוחות, ואף לעזור להם לחסוך זמן יקר. זה שירות שניתן לכל הובלה, לכל יעד בארץ שתבחרו, להובלה קטנה או גדולה ובהתאם לכמות הרכוש או התכולה. כך שאם יש לכם משרד לכל מטרה וייעוד, לא תהיה לכם בעיה לבצע את האריזה בקרטונים כדי להקל על עצמכם. וגם פה חשוב לבצע רשימה שיכולה לייעל את המעבר בצורה יותר זריזה, במיון תיקיות וציוד משרדי שתוכלו לארוז בתוך הקרטונים.

כמה קופסאות קרטון לאריזה תצטרכו?

הרבה מאוד פעמים קשה לדעת מראש כמה קופסאות קרטון לאריזה תצטרכו לפני שאתם מתחילים לארוז, לכן עושים את הרשימה שתקל עליכם.

בעזרת אותה רשימה, תוכלו למיין בין בגדים, דברי נוי, כלי מטבח, אביזרי אמבטיה ועוד פריטים שחיוניים לחייכם.

לאחר שאתם מתחילים לארוז את החפצים שלכם, רצוי מאוד לרשום על כל קופסה את תכולתה כדי שתדעו איפה נמצא כל דבר.

אך זאת גם דרך מעולה להגן על כלים שבירים הנמצאים בקרטונים, וכך תוכלו ליידע את המובילים אילו כלים שבירים לשינוע יותר עדין.

מה הן הטעויות הנפוצות ביותר בעת אריזה?

טעויות אריזה נפוצות כוללות:

 1. שימוש בחומרים הלא נכונים – חשוב שיהיו לכם את הקרטונים במספר (מצומצם) של גדלים עבור מעבר הדירה. שמרו על פשטות ונסו לבצע שימוש במספר גדלים עיקריים (שלושה סוגים לצורך העניין), ולא להשתמש בעשרות סוגים וגדלים שונים של קרטונים. דבר זה מבטיח לכם עבודת אריזה פשוטה, קלה ונוחה ויתרה מכך מאפשר לכם לקטלג את הפריטים ולפרוק אותם ביעדם בצורה מסודרת.

כמובן, אל תשכחו לתייג באמצעות מרקר שחור את הפריטים שנמצאים בתוך הקופסה.

 1. שמרו על משקל תקין בכל ארגז – ארגז כבד מדי יכול לפגוע בשלמותם ויציבותם של הפריטים שהוא מכיל בעת נשיאתו ואף יכול לגרום לפגיעה במובילים המנסים להרים אותו. בכדי לשמור על משקל תקין, נסו לדוגמא להשתמש בקרטונים קטנים עבור ספרים ופריטים כבדים אחרים.
 1. אל תחכו לרגע האחרון – חשוב לבצע את התהליך באופןן מסודר ואחראי ולכן כדאי לבלות בחללים המיועדים לאריזה מספר ימים מראש ולהחליט על הסדר והארגון. ניתן לארוז את רוב החדרים כאשר מוקדשת לה שעה סולידית ונטולת הפרעות.

אנו במגה מקס הובלות מספקים קרטונים למעבר דירה בכל הסוגים והגדלים ואם גם אתם נמצאים לפני מעבר אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום.

ארגזי קרטון למעבר דירה – למה חשוב לשים לב?

ארגזי קרטון למעבר דירה יכולים להפוך את מעבר הדירה שלנו להרבה יותר נעים. כאשר אנחנו אורזים את הבית שלנו לקראת מעבר אנחנו צריכים לשים לב לפרטים הקטנים. אנחנו צריכים לשים לב שמעבר הדירה שלנו לא ימשך הרבה זמן ולא יהיה מאוד ארוך. ככל שמעבר הדירה שלנו יהיה קצר שלנו כך הוא יעלה לנו פחות כסף. 

כאשר אנחנו עוברים דירה אנחנו צריכים לשים לב שאנחנו לא מאבדים שום דבר ושאנחנו מקפידים לארוז את כל תכולת הדירה שלנו. ככל שנהיה יותר מרוכזים במעבר הדירה שלנו ובאריזת תכולת הדירה שלנו כך המעבר שלנו יהיה קל יותר. יש טיפים שיכולים לסייע לנו לעבור דירה. טיפים אלו יכולים לסייע לנו לעבור דירה באופן שיהיה קל יותר. הטיפ הכי חשוב שצריך לשים לב אליו הוא שמעבר הדירה שלנו יהיה בקצב שנוח לנו ושיהיה לנו הכי נוח ונכון במעבר.

קרטונים להעברת דירה – מה כדאי לדעת?

מעבר דירה דורש מאיתנו להכניס את כל הציוד והרהיטים שצברנו במהלך החיים לקרטונים ואריזות שונות. זאת הדרך האידיאלית לשמור על סדר בעת המעבר ולהימנע מפגמים ותאונות מיותרות לחפצים שלנו. עם זאת, לא די בלהכניס את החפצים והפריטים שלנו לתוך קרטונים ולשלוח אותם לדרכם, עליכם להיות מסודרים ביותר בכדי להימנע מבלבול וחוסר סדר שעלול להוביל לתוצאות מייאשות.

אם ניסיתם לארוז את דירתכם או ביתכם באופן עצמאי אתם מודעים לכך שמדובר על תהליך מייגע וללא הכישורים הנכונים תמצאו עצמכם נאבקים במעבר הדירה במקום ליהנות ממנו. אנו ב"מגה מקס הובלות" מספקים שירותי אריזה של קרטונים להעברת דירה, הובלת הציוד האישי שלכם באופן בטוח וכמובן סידורו ביעד החדש.

במידה ובכל זאת החלטתם לארוז באופן עצמאי, הנה מספר טיפים שיעזרו לכם לעשות סדר בבלאגן:

 • כדאי לשים את הספרים ואת כל הכלים השבירים בארגזים קטנים– כך תוכלו להרים אותם באופן חופשי בלי עזרה מיותרת.
 • לגבי ביגוד ושמיכות, מומלץ לשים  בארגזים גדולים או שקיות ניילון גדולות למצעים, מאוד נוח וקל לאריזה.
 • מעבירים בקבוקים וצנצנות? מומלץ לעטוף בניילון נצמד כדי שלא ישפכו בתוך הארגז, ואז להדביק את המכסה בסרט הדבקה.
 • לאריזת המטבח רצוי לפנות את השולחן, להניח את ניירות האריזה וקרטון ליד, להניח את הצלחות על השולחן ולארוז בהרבה ניר, למלא את הקרטון חלק כלי זכוכית ולרפד עם מגבות מטבח ופלסטיקים למיניהם, גם את צלחת המיקרוגל לא נשכח ונארוז בניר ונכניס לארגז.
 • הכינו קוד מדבקות לכל חדר בצבע אחר. ארגזים עם תכולה שבירה סמנו בצורה בולטת במיוחד, כך תדעו שייך כל ארגז כשתגיעו לביתכם החדש  כאשר המוביל מפזר את התכולה  בדירה תוכלו לכון  לאן כל דבר הולך,
  בנוסף בבית החדש הכינו מדבקה עם צבע ומספר לפי אותו קוד, כך יוכלו המובילים בקלות לדעת מה להניח היכן.
 • עציצים: מוטב לא להשקות מספר ימים קודם לכן, כדי לא ליצור נזילות והעציצים יהיו יחסית קלים, ולא כבדים מהמים.
 • לאלה שמתחילים לארוז חודש קודם להובלה, כדי לחיות בבית בצורה נורמלית, פנו אזור בבית וכל מה שאתם אורזים הניחו שם- זה יחסוך הרבה בלגן .

ואם בכל זאת תעדיפו להימנע מאריזה באופן עצמאי, צרו עמנו קשר ואנו נספק לכם קרטונים למעבר דירה יחד עם שירות אדיב ומקצועי.

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

קרטונים במחיר מבצע!!!

לרכישת קרטונים במחיר מיוחד ללקוחותינו לחצו על הכפתור

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

מחירון שירותים כללי

מידע כללי על מחירי שוק ההובלות, כדי שתוכלו לקבל הערכה של מחיר ההובלה הצפוי לכם

הובלת דירת 1-2 חדרים

₪600-1200

הובלת דירת 2-3 חדרים

₪ 1000-2500

הובלת דירת 3-4 חדרים

₪ 2000-3000

הובלת דירת 4 חדרים

₪ 3000-4000

הובלת דירת 5 חדרים

₪ 3000-5000

הובלת דירת 6 חדרים

₪ החל מ-4000

הובלת דירת 7 חדרים

₪ החל מ-5000

התקשרו עכשיו