MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

הובלות במרכז

הובלות דירה במרכז– איך עושים את זה נכון?

הובלה של דירה במרכז יכולה להיות כאב ראש אחד גדול. מלבד הקשיים הרגילים של מעבר הדירה, הכוללים אריזה של כל הציוד, העברה בטוחה שלו לדירה החדשה, מציאת מובילים אמינים ועוד ועוד, נוסף קושי משמעותי לא פחות- הקושי להתנייד ברחבי המרכז במשאית, בפרט בשעות הפקקים העמוסות או ברחובות הצרים ומלאי העבודות של הרכבת הקלה.

לכן, חשוב מאוד שתקלו על עצמכם בכל דבר אפשרי, כדי להפוך את מעבר הדירה למשהו שהוא לא סיוט אחד גדול.

לעבור דירה זה תמיד עניין מורכב ומתיש, פיזית ונפשית. אחד הדברים שנועדו לעזור לנו בתהליך זה הוא שירותי הובלות מקצועיים שאמורים להביא בבטחון ויעילות את כל החפצים שלנו מהדירה הישנה לדירה החדשה. כדי לעזור לכם החלטנו לרכז כמה טיפים לקראת מעבר הדירה ובחירת שירותי הובלות דירה במרכז המתאימים לכם ביותר!

הכנה מראש

לפני שאתם מתחילים בכלל לארוז ולהתארגן על מעבר הדירה כדאי לכם לשבת, לעשות רשימה מסודרת, לעבור את כל הבית אם צריך ולהחליט כמה זמן אתם צריכים לאריזה והמעבר ואיך תחלקו את שלבי האריזה השונים. בנוסף, אם תסקרו היטב את הבית החדש מראש ותחליטו מה ישב באיזה ארון, הדבר יחסוך לכם זמן רב בפריקת תכולת הדירה שלכם ותדעו ישר לאן כל חפץ צריך להיכנס.

כך, במקום לדחוס את כל הדברים לארונות כדי להיפטר מהארגזים בתקווה שיום יבוא ותעשו סדר כמו שצריך, או אפילו להכניס ולשנות את המיקום של הפריטים בכל הארונות כל הזמן- תוכלו לחסוך זמן ועבודה רבים.

אריזת הבית

בשלב הבא, יש להתחיל לארוז את הבית. ארזו מראש פריטים שלא נמצאים בשימוש יומיומי והקפידו לסמן היטב מה קיים בכל ארגז. ההמלצה החשובה ביותר כאן היא לא לדחוף דברים שאינם קשורים באותו ארגז כי נשאר מעט מקום- ייקח לכם זמן רב למצוא אותם גם אם טרחתם לכתוב זאת על הארגז. אם הארגזים מסודרים ומחולקים לנושאים לא תצטרכו לעבור ארגז ארגז כדי למצוא את מבוקשכם.

שירותי הובלה אמינים ומקצועיים

ועל אף שכל הדברים שלמעלה חשובים בהחלט- החשוב מכל במעבר הדירה הוא לבחור חברת הובלות דירה במרכז אמינה ומקצועית. אנחנו מציעים לכם שירות אמין ומיומן, הצוותים שלנו בעלי ניסיון בהעברת בתים ואנחנו מקפידים על עבודה מהירה ויעילה. איתנו, תוכלו להיות רגועים שתכולת הבית שלכם עוברת כמו שצריך ובדיוק איך שרציתם, מבלי לזלזל ברצונות שלכם או "להחליק פינות" במחשבה שבטוח יהיה בסדר.

טיפים לקראת מעבר דירה

אחד הדברים הראשונים שכדאי לכם לעשות הוא לסגור הובלה מקצועית ליום המעבר. יש כמה תקופות בשנה שהן תקופות שיא מבחינת מעברי דירה, ועל כן קשה למצוא מובילים שפנויים בתאריכים בהם אתם צריכים אותם. ככל שתסגרו עם חברת הובלות דירה במרכז כמה שיותר זמן מראש את התאריך- כך תחסכו לעצמכם כאב ראש מאוחר יותר.

טיפ נוסף וחשוב הוא לכתוב על הארגזים שלכם לאן הם מיועדים. על ארגזים עם צלחות וסירים כתבו שזה מיועד למטבח, על ארגזים עם ספרים ופיצ'יפקעס תכתבו שהן לסלון וכדומה. כך המובילים שיובילו את הקרטונים יידעו היכן לשים אותם בדירה החדשה, מה שיעזור לכם אחר כך בפריקת הציוד ובמציאת מה שאתם צריכים.

דבר שחשוב שתעשו לקראת מעבר דירה הוא להגיד לחברת ההובלה בדיוק איזה פריטים עוברים, מה כמות הארגזים, מה אורך השביל גישה וכמה מדרגות ישנן בכל אחד מהבתים. בדרך זו הם יוכלו להתאים את הצעת המחיר שלהם באופן המדויק ביותר ולמנוע מכם הפתעות בהמשך. בנוסף, כך הם יוכלו גם להגיע עם הציוד המתאים. בין עם זה חבלים לקשירה, ניילון נצמד לטלויזיה ועוד- הם יוכלו לבצע את ההובלה טוב יותר.

מדוע כדאי לשכור את שירותיה של חברת הובלות

עבור רוב האנשים, מעבר דירה עלול להתגלות כהליך מלחיץ ומדאיג אליו יש להתכונן שבועות רבים מראש. לכן, בין אם מדובר על הובלת דירה במרכז או בחלקים אחרים בארץ, אנשים רבים בוחרים להסתייע בשירותיה של חברת הובלה מקצועית על מנת להשלים בהצלחה את מעבר הדירה שלהם ללא חרדות מיותרות. 

חברות הובלה מספקות שירותים שונים הקשורים במעבר הדירה. השירות יכול להיות בסיסי ופשוט, ולכלול רק את הסחיבה של הארגזים והרהיטים בין הדירות ואת שינועם במשאית או רכב הובלות אחר. אך חברות הובלה יכולות גם לספק שירותים נרחבים יותר, שיכללו גם סיוע במיון, באריזה, בפריקה ובסידור של החפצים והרהיטים. לעיתים, יכלול השירות גם סיוע בניקיון הדירה ובביצוע תיקונים פשוטים לפני החזרת הדירה הישנה לבעלים או לפני הכניסה לדירה החדשה. 

מומלץ לשכור את שירותיה של חברה מקצועית לצורך הובלת דירה במרכז. ראשית כל, מדובר בפתרון נוח מאוד, שמוריד לכם מהראש דאגה והתעסקות רבים שכרוכים במעבר. בנוסף, חברת הובלות מחזיקה ביתרון של מומחיות בתחום הובלת הדירות, ועובדיה מנוסים בביצוע המעבר בצורה היעילה ביותר תוך מזעור הסיכון לגרימת נזקים לחפציכם במהלך המעבר.

איך לבחור חברת הובלות דירה במרכז?

כשאתם בוחרים חברת הובלות דירה במרכז, יש מספר דברים שכדאי לכם לבחון. קודם כל, מומלץ לקבל הצעות מחיר מפורטות מכל חברה כדי שתוכלו להשוות מחירים ושירותים. בדרך זו גם תוכלו לדעת בדיוק מה כלול בסל השירותים שהם מציעים לכם. דבר שני, מומלץ לוודא שמדובר בחברה מקצועית, וזאת באמצעות בדיקת האתר, קבלת המלצות וכדומה. מוזמנים לפנות אל מגה מיקס הובלות שיספקו לכם שירותי הובלה מקצועיים!

כל מה שצריך לדעת על הובלות דירה במרכז

מעבר דירה הוא אירוע משמעותי ומרגש בחייו של כל אדם, אך הוא ללא ספק מהווה גם אירוע גדול ומורכב. יש המון דברים לארגן ולסדר לקראת מעבר, בין אם מדובר באריזה פיזית של חפצים או בבירוקרטיה שכרוכה בשלבי המעבר השונים. כדי להקל על התהליך כדאי לקחת את שירותיה של חברת הובלות מנוסה, המבצעת הובלות בצורה מקצועית ויעילה. לשם כך כדאי להכיר את מגה מקס הובלות, חברה המבצעת הובלות דירה במרכז, המנוסה בהובלות בכל קנה מידה ועבור כל מטרה.

איך תתכוננו להובלת דירה במרכז

הכנה למעבר דירה אינה משימה פשוטה, אך עם תכנון נכון ניתן לבצע אותה בצורה חלקה. התחילו בתכנון המהלך מוקדם ככל האפשר, צרו ציר זמן למשימות שיש להשלים וקבעו מועדים לכל משימה. לפני אריזת כל תכולת הדירה, מיינו את החפצים שלכם על מנת שלא לטרוח בהעברת חפצים שבין כה אתם לא מתכוונים לשמור. חפצים שכבר אין לכם עניין בהם ניתן למכור או לתרום. במהלך האריזה, וודאו כי אתם רושמים על כל ארגז את תכולתו, על מנת שלא לאבד חפצים. 

חשוב מכל, וודאו כי אתם שוכרים את שירותיה של חברת הובלות מקצועית להובלת דירה במרכז כמו חברת מגה מקס הובלות. החברה בעלת ניסיון של שנים בהובלת דירות בכל הארץ, ומציעה שירותי הובלה מגוונים כמו גם סיוע במיון ואריזה של תכולת הבית.

איך להיערך למעבר דירה?

שלב ההובלה הוא המעבר החשוב והרגיש ביותר ממקום אחד לאחר. לקראת השלב הזה, יש להכין את הרהיטים והחפצים שלכם. מומלץ לעשות זאת בצורה חכמה ויעילה- לדוגמה לארוז יחד פריטים שאותם תרצו גם לפרוק יחד, כמו למשל פריטים המיועדים לאותו חדר בבית. כמו כן, מומלץ להקפיד על אריזה מיוחדת עבור פריטים שבירים ועדינים. למשל, כדאי לעטוף כלים שבירים בנייר ולרפד בבד ארגזים בהם יש ציוד רגיש כמו מסכי טלוויזיה ומחשב. זוהי גם הזדמנות עבורכם לסדר את הרכוש שיש ברשותכם ולבדוק ממה אפשר להיפטר ומה אפשר לתרום.

שירותי אריזה

כדאי גם לדעת כי חברתנו, המבצעת הובלות דירה במרכז, מציעה גם שירותי אריזה מקצועיים שיכולים לחסוך לכם המון זמן וטרחה. בזכות הניסיון הרב שברשותם, עובדי החברה יכולים לארוז את כל תכולת הבית באופן מהיר במיוחד, תוך הקפדה על שמירה מיוחדת על חפצים שבירים ומתן תשומת לב לחפצים נוספים הדורשים טיפול מיוחד.

 

שמירה על רהיטים

לצד אריזת החפצים, הצוות המקצועי דואג לשמור היטב על הרהיטים שלכם ולהימנע מפגיעה בהם. בזכות הניסיון הרב הצוות שלנו יודע לשמור מפני פגיעה בפינות של רהיטים ולהימנע משריטות ושפשופים גם בחדרי מדרגות צפופים. בהתאם לצורך, הצוות עוטף רהיטים מסוימים בבד או בניילון כדי לשמור עליהם בצורה הבטוחה ביותר.

 

דגשים חשובים לגבי הובלות דירה במרכז

אזור המרכז הוא אזור הומה וצפוף במיוחד ולכן הובלות דירה במרכז יכולות להיות מסובכות. חברת ההובלות המנוסה שלנו יודעת להתאים את עצמה לרחובות הערים הצפופים, כך שנוכל להגיע לכל מקום שתבקשו.

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

קרטונים במחיר מבצע!!!

לרכישת קרטונים במחיר מיוחד ללקוחותינו לחצו על הכפתור

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

מחירון שירותים כללי

מידע כללי על מחירי שוק ההובלות, כדי שתוכלו לקבל הערכה של מחיר ההובלה הצפוי לכם

הובלת דירת 1-2 חדרים

₪600-1200

הובלת דירת 2-3 חדרים

₪ 1000-2500

הובלת דירת 3-4 חדרים

₪ 2000-3000

הובלת דירת 4 חדרים

₪ 3000-4000

הובלת דירת 5 חדרים

₪ 3000-5000

הובלת דירת 6 חדרים

₪ החל מ-4000

הובלת דירת 7 חדרים

₪ החל מ-5000

התקשרו עכשיו