MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

MAX

MEGA

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

הובלת פסנתר כנף ופסנתר רגיל רק עם הובלה מקצועית

הובלה רגילה לעומת הובלת פסנתר

כאשר עוברים דירה ושוכרים את שירותיה של חברת הובלות כלשהי, אחד החששות הגדולים ביותר זה נזקים שעלולים להיווצר לדירה או לפריטים שמעבירים. כאשר מדובר בהובלה של פסנתרים או הובלת פסנתר כנף הנזקים שעלולים להיווצר הם חמורים יותר מכמה סיבות.

מובילים שאינם מקצועיים עלולים לגרור רהיטים על הרצפה ולהשאיר סימנים בדירה הישנה או החדשה, או לחלופין להפיל, לשרוט ולהרוס את הרהיטים המובלים בשוגג. אך מובילים מקצועיים יזיזו הכול בצורה נכונה ויעילה.

עם זאת, בהשכרת שירותים של מובילים מקצועיים ואמינים אי אפשר לסמוך על כך שהם יכולים להעביר פסנתר, אם אינם ערוכים לכך. הובלת פסנתר היא מורכבת יותר ונדרשת חברת הובלות בעלת המומחיות להובלה מסוג זה, מכמה סיבות אותם נפרט במאמר זה.

הרגישות בהובלת פסנתר והובלת פסנתר כנף

אחת הסיבות שהובלת פסנתר היא מורכבת יותר מהובלה רגילה היא הרגישות והעדינות של כלי הנגינה. פסנתר הוא כלי עדין ואם הוא מקבל מכות ללא הגנה ראויה הוא עלול להיהרס בעקבות פגיעה במבנה הפנימי המורכב שלו.

סיבה נוספת היא משקל הפסנתר. כלי נגינה גדול כזה ישקול מעל ל100 ק"ג בדרך כלל, ולעומת רהיטים אחרים נדרשת מקצועיות בהזזה, שינוע והעמסה של פריט כזה כבר. בנוסף לכך, הובלת פסנתר כנף היא מורכבת אף יותר כיוון שפסנתר כזה יכול להגיע עד לחצי טון, וזה משקל שהרבה יותר מורכב וקשה לשנע ממקום למקום.

בסופו של דבר מי שבבעלותו פסנתר, ובמיוחד פסנתר כנף, יודע שזהו פריט יקר ערך גם בגלל השווי שלו, גם בגלל שלעיתים יש לו היסטוריה ארוכה וירושה וגם בגלל השימוש של דיירי הבית בכלי.

הובלת פסנתרים מקצועית

MEGAMAX היא חברת הובלות מקצועית ואמינה שמתמחה גם בהובלת פסנתרים. בעזרת המיגון הנכון לפסנתר, צוות מקצועי ומיומן והכלים הייחודיים לנשיאת פריט גדול וכבד כמו זה, הפסנתר שלכם יגיע בשלום לביתכם החדש.

מי שמעוניין לשמור על הפריט הכה חשוב הזה, צריך לבחור חברה שמציעה הובלת פסנתר כנף או רגיל במקצועיות, ושיש לה ניסיון עבר עם הובלות מסוג זה.

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

קרטונים במחיר מבצע!!!

לרכישת קרטונים במחיר מיוחד ללקוחותינו לחצו על הכפתור

השאירו את מס' הטלפון שלכם, ונשוב אליכם מיד!

מחירון שירותים כללי

מידע כללי על מחירי שוק ההובלות, כדי שתוכלו לקבל הערכה של מחיר ההובלה הצפוי לכם

הובלת דירת 1-2 חדרים

₪600-1200

הובלת דירת 2-3 חדרים

₪ 1000-2500

הובלת דירת 3-4 חדרים

₪ 2000-3000

הובלת דירת 4 חדרים

₪ 3000-4000

הובלת דירת 5 חדרים

₪ 3000-5000

הובלת דירת 6 חדרים

₪ החל מ-4000

הובלת דירת 7 חדרים

₪ החל מ-5000

התקשרו עכשיו